O nas

Kto za tym stoi?:)

Cześć, mam na imię Bartek i jestem adwokatem z pasją do górskich wędrówek. Moje dotychczasowe doświadczenia w pracy prawniczej były niezwykle inspirujące, jednak zawsze ciągnęło mnie w góry, gdzie się urodziłem i wychowałem.

Podczas podróży oczyszczałem swój umysł, nawiązywałem niezwykłe relacje i odkrywałem fascynujące miejsca. Dostrzegłem, jak wyprawy w góry mogą poszerzać horyzonty i inspirować w życiu. Postanowiłem więc połączyć moje pasje: prawo, podróże i rozwój. Zaprosiłem do współpracy uznanego organizatora turystyki górskiej oraz najlepszego trenera rozwoju osobistego, jakiego znam. Tak powstał Legal Everest. 

Zapraszam do udziału wszystkie Koleżanki i Kolegów niezależnie od stażu oraz barw żabotów, jakie przywdziewają na co dzień:)

Bartosz Czupajło

Poznaj nasz niesamowity zespół:)

Adam Sornek

Trener, coach

• autor podcastu “Toga bez wroga”
• adwokat w latach (2010 – 2019), aktualnie adwokat niewykonujący zawodu
• certyfikowany coach i mentor biznesowy (kognitywny) wg modelu Bennewicz Instytut Kognitywistyki (Business Coach Professional Certificate awarded the EQA conferred by the EMCC Practitioner Level)
• w powyższych latach menadżer i wspólnik zarządzający kancelarią prawną (do 10 osób) – malegal.pl & prozam.pl
• autor książki rozwojowej “81 Tajemnic” (wspólnie z Maciejem Bennewiczem)
• student psychoterapeutycznego szkolenia w metodzie Process Oriented Psychology
• pasjonat rozwoju osobistego, psychologii, coachingu, mentoringu i wszelkiej innej pracy rozwojowej z człowiekiem, muzykant
• prezes zarządu Fundacji Alchemia Zmiany, autor projektu “Toga bez wroga”
• współautor podcastu “Prawo do emocji” w ramach podcastu Jacka Stanisławskiego “Marketing Prawniczy w praktyce”
• autor cyklu “Prawnik dobrze zdefiniowany” na łamach Magazynu Prawniczego

Paweł Sokołowski

CEO 4challenge

Założyciel i właściciel biura wypraw górskich 4challenge.org.

Prowadzi intensywne życie, pasjonat wszelkich form aktywności, podróżnik – tropiciel przygód, wspinacz, alpinista, żeglarz, płetwonurek, narciarz, kajakarz a nawet piłkarz i tenisista. 

Związany z licznymi organizacjami i klubami sportowymi w Polsce i za granicą. Na co dzień stale poszerza obszar swoich zainteresowań podejmując nowe wyzwania.


Justyna Karpała

Koordynatorka nadzorująca organizację wypraw

 

Uwielbia wysiłek fizyczny i sport w każdej postaci. 

Była judoczka i reprezentantka Polski. Liczne zgrupowania i wyjazdy związane z karierą sportową w połączeniu z obowiązkami życia codziennego oraz szkołą wykształciły w niej umiejętność bardzo dobrego zarządzania swoim czasem, działania pod presją oraz robienia wielu rzeczy jednocześnie. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiada licencjat menadżera sportu oraz magistra z żywienia i suplementacji w sporcie. W życiu codziennym kieruje się zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Zofia Małoń

Liderka wypraw

Doświadczona liderka 4challenge.org. Od najmłodszych lat miłośniczka dalekich podróży oraz długich wędrówek. 

Najlepiej z plecakiem i jak najmniejszą ilością bagażu, pozwalającą na swobodne przemieszczanie się z jednego krańca świata, na drugi. Nastawiona na ekstremalne przygody, piękną naturę oraz ludzi, z którymi można rozmawiać do późnych godzin nocnych. Stąd też narodziła się pasja górska, w której stara się rozwijać jak najwięcej. 

Fanka wielu aktywności fizycznych – wodnych, wspinaczki sportowej oraz bulderingu, rozwijająca swoje umiejętności w każdej, wolnej chwili.